Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

İletişim Formu

Ekmak

Türkiye’de sektöründe önde gelen firmalarından olan EKMAK, fırın makine üretimi alanında faaliyet gösteren, uzman kadrosu ve sektörel tecrübesi ile ekmek ve unlu mamul üretimine yönelik fırın ve pastane ekipmanları üreticisi ve sağlayıcısıdır.

Faaliyetine 85 yılında Fırıncılık sektörüne hizmet ile başlayan ve hamur kesme tartma makinesi imalatı ile Türk ekmekçiliğini teknoloji ile buluşturan Ekmak, günümüzde küçük imalathaneler için fırın ve ekipmanlardan, anahtar teslim komple ekmek üretim hatlarına kadar, her alan ve kapasiteye yönelik çözümler sunmaktadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla müşterilerinin sektörel tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Ekmekçilik alanındaki 35 yıllık tecrübesi ve ehil teknik kadrosu ile müşterilerinin tüm makine ihtiyaçları ve problemlerine hızlı, güvenilir ve profesyonel çözümler sunmakta, müşterilerinin projenin her aşamasında yanında olmakta, ürünlerini ve üretim süreçlerini geliştirmek, maliyetlerini düşürerek karlılıklarını artırmak, diğer bir deyişle onlara artı değer katmak için çalışmaktadır.

Ekmak ürünleri sektörde dayanıklı ve güvenilir yapıları, yalın tasarım ve kullanım özellikleri ile bilinirken rakiplerine kalite, fiyat ve fayda alanlarında kıyas götürmez şekilde fark atmaktadır.

Müşteriye yakın olmanın ve süratli hizmetin önemine inanan Ekmak; bölge bayileri ve genişleyen servis ağı ile müşterisine yakın olma ve onlara üst düzey hizmet sunma anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Ekmek ve unlu mamul üretim makineleri alanında Türkiye ve potansiyel pazarlarda makine çözümleri sunan öncü şirket olmak.

Misyonumuz

Etkili, Güvenilir ve Dayanıklı yapıda fırın makineleri üretmek, ahlaklı doğru ticaret kültürü ile müşterilerimize rekabet üstü avantaj yaratacak makine çözümleri sağlayarak çevreye, ekonomiye ve topluma artı değerler katmaktır.

TİCARET

Güvenilir
Ahlaklı
Dürüst

DÜŞÜNCE

Yenilikçi
Kaliteli
Doğru

SAYGI

Çevreye
İnsana
Topluma